Hazır Elektrikçi Web Sitesi

Ev veya iş yerinin elektrik tesisatı arızaları, kablo çekimi, elektrik anahtarı değişimi gibi ihtiyaçları için bir firmaya ihtiyacımız olduğunda yerel ve yakın firmalardan yardım almayı isteriz. Peki, yerel elektrikçi firması yoksa ve durumumuz acilse? Bu durumda bilgisayarlarımız veya akıllı telefonlarımızdan elektrik firmalarını araştırmaya başlıyoruz. Bu sebeple elektrikçi arayan müşterilere en kolay ulaşma yolu Google, Yandex, Bing, Yahoo gibi arama motorlarında ilk sayfada olmak veya reklam vermektir. Müşteriler hızlı ve güvenilir servis verebilecek web sayfası ve doğrulanmış müşteri yorumları bulunan yerel elektrik firmalarını diğerlerine tercih ediyor. Özellikle nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu şehirlerde artan müşteri ihtiyaçlarına çözüm bulmak için elektrik firmaları bir elektrikçi sitesi yaptırarak google reklamı vermek istiyor.

Hazır Elektrikçi Sitesi ve Google Ads Kurulumu

Elektrik sektörüne adım atmak isteyen firmaların ilk hedefi olan google reklamı vermek için bir web sitesinin ve telefon numarasının bulunması gerekiyor. Google’da hızlıca yer almak isteyen elektrikçiler için hazır elektrikçi sitesi çözümleri üretiyoruz. Hazır elektrikçi sitesi paketini elektrikçi firmasından aldığımız bilgilere göre aynı gün yayına alarak google ads kurulumunu yapıyoruz. Böylece bize başvuru yaptığınız günün ertesinde google arama motorunda yer alabiliyorsunuz.

Hazır Elektrikçi Sitesi Paketinde Neler Var?

Hazır elektrikçi sitesi paketinin içerisinde seçeceğiniz alan adının tescili, logo tasarımı, ssl sertifikası, sitenizin yayına alınması ve google reklamınızın kurulması yer alıyor.

Elektrikçi Sitesi Fiyatları Ne Kadar?

Elektrikçi sitesi yaptırmak isteyen kullanıcılarımız kurumsal web sitesi tasarımı veya hazır web tasarımı isteyebilmektedir. Sitenin özel tasarım veya hazır web sitesi olması elektrikçi sitesi fiyatını belirleyen faktör olmaktadır. Elektrikçi sitesi fiyatları hakkında bilgi almak için telefon numaramız, canlı destek veya whatsapp bilgi hattımızdan yardım alabilirsiniz.

Hazır Site Nedir?

Hazır internet sitesi; sektöre yeni giren firmaların için uygun maliyetler ile hızlı bir şekilde kullanabileceği, tasarım yönünden standart içerikleri farklı olarak kullanabildikleri sitelerdir.

Hazır Site Neden Yapılır?

Hazır site seo çalışmalarına yönelik değil daha çok sosyal medya ve google reklam çalışmalarına yönelik olarak kullanılmaktadır.

Hazır Site Kimler İçin Uygundur?

Hazır web sitesi küçük, orta boy işletmeler, startuplar, paravan blog siteleri, mobil uygulama siteleri, sosyal medya üzerinden satış yapan şirketler, google reklamı veya sosyal medya reklamı kullanan şirketler ve benzeri için uygundur.