Hazır Tesisatçı Web Sitesi

Evin su tesisatı, kombi onarımı, kombi temizliği ve petek temizliği gibi sıhhi tesisat ihtiyaçları için bir firmaya ihtiyacımız olduğunda yerel ve yakın firmalardan yardım almayı isteriz. Peki, yerel tesisatçı firması yoksa ve durumumuz acilse? Bu durumda bilgisayarlarımız veya akıllı telefonlarımızdan tesisatçı firmalarını araştırmaya başlıyoruz. Bu sebeple tesisatçı arayan müşterilere en kolay ulaşma yolu Google, Yandex, Bing, Yahoo gibi arama motorlarında ilk sayfada olmak veya reklam vermektir. Tüketiciler ev veya iş yerinin su tesisatı, kalorifer tesisatının onarılması, kurulumu konularında yakında olan, web sayfası ve doğrulanmış müşteri yorumları olan firmaları tercih ediyor. Özellikle nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu şehirlerde artan müşteri ihtiyaçlarına çözüm bulmak için tesisatçı firmaları bir tesisatçı sitesi yaptırarak google reklamı vermek istiyor.

Hazır Tesisatçı Sitesi ve Google Ads Kurulumu

Sıhhi tesisat sektörüne adım atmak isteyen firmaların ilk hedefi olan google reklamı vermek için bir web sitesinin ve telefon numarasının bulunması gerekiyor. Google’da hızlıca yer almak isteyen tesisatçılar için hazır tesisatçı sitesi çözümleri üretiyoruz. Hazır tesisatçı sitesi paketini tesisatçı firmasından aldığımız bilgilere göre aynı gün yayına alarak google ads kurulumunu yapıyoruz. Böylece bize başvuru yaptığınız günün ertesinde google arama motorunda yer alabiliyorsunuz.

Hazır Tesisatçı Sitesi Paketinde Neler Var?

Hazır tesisatçı sitesi paketinin içerisinde seçeceğiniz alan adının tescili, logo tasarımı, ssl sertifikası, sitenizin yayına alınması ve google reklamınızın kurulması yer alıyor.

Tesisatçı Sitesi Fiyatları Ne Kadar?

Tesisatçı sitesi yaptırmak isteyen kullanıcılarımız kurumsal web sitesi tasarımı veya hazır web tasarımı isteyebilmektedir. Sitenin özel tasarım veya hazır web sitesi olması tesisatçı sitesi fiyatını belirleyen faktör olmaktadır. Tesisatçı sitesi fiyatları hakkında bilgi almak için telefon numaramız, canlı destek veya whatsapp bilgi hattımızdan yardım alabilirsiniz.

Hazır Site Nedir?

Hazır internet sitesi; sektöre yeni giren firmaların için uygun maliyetler ile hızlı bir şekilde kullanabileceği, tasarım yönünden standart içerikleri farklı olarak kullanabildikleri sitelerdir.

Hazır Site Neden Yapılır?

Hazır site seo çalışmalarına yönelik değil daha çok sosyal medya ve google reklam çalışmalarına yönelik olarak kullanılmaktadır.

Hazır Site Kimler İçin Uygundur?

Hazır web sitesi küçük, orta boy işletmeler, startuplar, paravan blog siteleri, mobil uygulama siteleri, sosyal medya üzerinden satış yapan şirketler, google reklamı veya sosyal medya reklamı kullanan şirketler ve benzeri için uygundur.